2 nėštumo savaitė

Jūsų gimda dabar ruošia vešlų, naują, krauju prisotinto audinio guolį vaisiaus įsikūrimui. Jūsų kiaušinėliai bręsta vienoje iš kiaušidžių, ir ruošiamasi vieno kiaušinėlio paleidimui.

Vaisiaus vystymasis

Vis dar nieko!

Idėjos tėčiui

Na, Tėti, 14 dieną, jeigu Mamos 28 dienų ciklas reguliarus (skaičiuojama nuo paskutinio ciklo pirmosios dienos), kuri turėtų būti jau šios savaitės pabaigoje, – tu žinai ką reikia daryti! Mėgaukis, bet atsimink, kad tavo dalyvavimo reikia ne tik apvaisinant, bet ir per visą nėštumo laikotarpį.

Ar žinojai, kad laisvesnių trumpikių dėvėjimas gali padidinti spermatozoidų skaičių? Nešiodamas įprastas aptemptas trumpikes bei kelnes gali perkaitinti savo sėklides, ir tai turės neigiamos įtakos tavo spermai!

Komentarai apie 2 savaitę

 • valanciunaite 2012 vasario 06, 15:39

  Labai jautrus speneliai ir nezinau ar del to, bet buvo siaubingas pilvo putimas kas 10 min panasiai.

 • Ingutte20 2013 balandžio 20, 21:10

  Skauda pilva kaip per menesines,galva truputi skauda

 • Hello_kitty 2015 gegužės 03, 16:20

  Labai tempia pilvo apačią… Kartais papykina. Greičiau pavargstu.

 • Lape1980 2017 kovo 28, 00:36

  Jau kokius metus lygtai panasiu metu pradedavau jasuti pilvo maudima taip pat kaip per menesines, tik gal trigubai silnesni, na toki neuzknisanti del kurio saule silpniau nenustodavo sviesti. Vis tiek knisdavo kai anksciau visai svieka jausdavausi. Tik anksciau vaiku planavimo nebudavo, o dabar atsirado siokia tokia baime ar tai nepakenks pastojimui.

  Kaip cai nepramazinus tinkamo momento kada ta ovuliacija? prisipirkau ovuliacijos testuku bet jie man niekada nieko nerodydavo apart kontrolines juosteles. O ir myletis per daug daznai nesu linkusi. O dar lyg ir apsipykau su saviskiu..

 • Lape1980 2018 birželio 01, 21:38

  Nepramazinai savo dienu, Lapute, oj kaip nepramazinai, o su paskutiniu kartu – tiesiai i taikiny. Kvailute tu, juk tie tavo skausmeliai kur anksciau rasei – ir buvo tavo ovuliacijos :) juk vos pastojus tau jie dingo!

  Ka as cia sia savaite dariau? Ogi myliukus :D